KITEMAXIMUM GÖKOVA

   
Bir kiteboardcı için 3 km'lik sahili, termal rüzgarı ve 100 metreden daha fazla sığ su seviyesi, nehir sularından dolayı tuzsuz bir denizde sevinçten uçmaktır Gökova

Üç tarafı ormanlarla çevrili Gökova sahilindeki istikrarlı termal rüzgarlar, ılık ve dalgasız deniz suyu, engelsiz plajlar ve güzel çevresi kiteboardcuların buraya toplanmasını sağlıyor. Hava güneşli ve sıcak olduğu sürece, ki yaz boyu genellikle böyledir, yeterince rüzgar olacaktır.

Bütün bu şartlar Ruben LENTEN, Hannah WHITELY ve Aaron HADLOW gibi birçok ünlü ismin de eğitimleri için burayı tercih etmelerini sağlıyor. Sığ ve ılık suyu, karaya esen rüzgarları, her seviyede verilen dersler ile başlangıç aşamasında veya uzman bir kiteboardcunun kendini geliştirebilmesi için ideal şartları sunuyor.

Kite alanı şehir merkezinden biraz dışarıda olup, yalnızca kiteboardcular için ayrılmış durumdadır. Alan merkeze 20 dk yürüyüş mesafesinde olmakla birlikte ders alan müşterilerimiz için ücretsiz bot transferi imkanı sunmaktayız.

Gökova'da 11:00 - 12:00 civarı başlayan rüzgar, size suya çıkmadan güneşlenerek enerji toplama fırsatı verir. Başta tipik bir deniz esintisi şeklinde başlayan rüzgar dalgasız deniz ısındıkça serin rüzgarları tepeden getirecektir ve öğle vakti hiç değilse 20 knot rüzgarı görmenizi sağlar.© 2020KITEMAXIMUM. Tüm Hakları Saklıdır.