ŞARTLAR VE KOŞULLAR

   

Kampanya fiyatları resmi bayram ve tatilleri kapsamamaktadır.

Eğitimler, 1 eğitmen 2 öğrenciye ders verecek şekilde düzenlenmektedir.

Konaklamalı fiyatlar dönemsel olarak değişiklik gösterebilir.

Hava koşulları v.b. sebeplerden dolayı ders yapılamaması durumunda 1 yıl içerisinde başka bir tarih için kullanabileceği kiteboard kuponu verilir. Bu kupon ile kiteboard eğitimine herhangi bir ek ücret ödemeden devam eder. Ancak konaklamayı o döneme ait bedelden öder.

Herhangi bir nedenle iptal ve iadelerde kişiler geçerli olan iptal nedenini belgeli ve yazılı olarak okulumuza bildirmek durumundadır (kendisinin ya da 1. Derece akrabasının başına gelebilecek ölüm, yaralanma, kaza, aktivite ve tatili icra edemeyeceğine dair sağlık durumları hamilelik ve benzeri. Kişilerin eğitim hayatını etkileyen sınav tarihi değişiklikleri ve benzeri durumlarda aktivite tarihine son 15 güne kadar iptal taleplerinde %100 iade yapılır. ( tüm bu istekler yazılı olarak rezervasyon yapan kişi tarafından bildirilmelidir.) İptal durumunda kişiler isterlerse tarih değişikliği devir ve içeride saklı tutma hakkını da kullanabilir.

Herhangi bir sebeple ya da olağan üstü haller dahilinde okulumuz hizmeti yerine getiremeyecek olursa katılımcıların ödemiş oldukları ücretleri ilan edilen tarihte eksiksiz ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Ödemesi yapılmış konaklamalı veya konaklamasız eğitim paketlerine mazeretsiz rezervasyon gününde katılmama veya geç kalma durumunda geri ödeme yapılmaz.

Kitemaximum Okulu her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Kişi 18 yaşını doldurmuş ve yaş sınırlaması ile ilgili hizmetler için düzenlemenin olduğu yerlerde, kendisi ve beraberindeki herkesin bu hizmetleri almak için uygun yaşta olduğunu beyan eder ve rezervasyonda belirtilen tüm kişiler adına rezervasyonun ödemesi için mali sorumluluk aldığını kabul eder.

Rezervasyon yaptığınızda tarafınızdan veya beraberinizdeki bir kişiden kaynaklanabilecek hasar veya kayıplarının sorumluluğunu kabul etmiş olursunuz.

© 2020 KITEMAXIMUM. Tüm Hakları Saklıdır.